گیرنده :

  شماره :

  متن :

تست پیامک
تست پیامک

سیستم مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه

پیام خود را در لحظه به گوش مشتریان، اعضا یا کارمندان خود برسانید.
به بانک شماره موبایل به تفکیک محله، شغل، سن، جنسیت و ... ارسال کنید.
از پیامک جهت تبلیغات، اطلاع‌رسانی، یادآوری، نظرسنجی، مسابقه و ... استفاده نمایید.
هرگز قدرت پیامک تبلیغاتی را دست کم نگیرید.
!

پیامک و نقش آن در سالن های زیبایی

thumb.php

سامانه پیامک برای آرایشگاه زنانه و مردانه

اگر شما صاحب یک سالن زیبایی یا آرایشگاه باشید، منظور ما از یک روز بد را درک خواهید کرد : ساعت های خلوت، روزهای بدون مشتری و مشتریانی که تنها یک بار به سالن زیبایی شما مراجعه می کنند و شما دیگر آن ها را ملاقات نخواهید کرد . همه ی این عوامل میتوانند تعریفی از یک روز بد باشند .

بازاریابی پیامکی یا همان سامانه ارسال پیام کوتاه می تواند روش بسیار ساده و کم هزینه ای برای جلب مشتری، دادن وقت ملاقات و یا تغییر آن ها و در نهایت داشتن مشتریانی ثابت و وفادار باشد . شما می توانید هر از گاهی با ارسال پیامک حاوی کوپن تخفیف و یا ارسال پیامک هایی حاوی نکات آرایشی و بهداشتی برای مشتریان خود، آن ها را در رابطه با کسب و کار خود سرگرم سازید و آن ها را تا حدی درگیر کنید . و این تنها ابتدای کار است . به طور مختصر می توان گفت که بازاریابی پیامکی می تواند مشتریان بیشتری را به سمت سالن های زیبایی شما روانه سازد و این به معنای ساعات شلوغی بیشتر و درنهایت کسب و کار بهتر است .

در این مطلب سعی داریم که بازاریابی پیامکی، شیوه های کاربرد آن ها و چگونگی کارآمدی شان برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها را توضیح دهیم .

بازاریابی پیامکی چیست ؟

به طور ساده می توان گفت که استفاده از سامانه ی ارسال پیام کوتاه در جهت تبلیغات و ارائه ی خدمات می باشد . بازاریابی پیامکی روشی ساده، کم هزینه و موثر جهت جلب مشتری های ثابت برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها می باشد .

سالن های زیبایی می توانند از طریق این سامانه به توزیع کوپن های تخفیف، ارسال پیامک هایی جهت یادآوری زمان ملاقات، تبلیغ سرویس های ویژه و … دست بزنند .

برای مثال فرض کنید که صاحب یک سالن زیبایی هستید و از در آمد ماهانه ی خود نسبت به هزینه هایی که صرف راه اندازی سالن خود کرده اید راضی نیستید و ساعات بدون مشتری بسیاری را در آرایشگاه خود سپری می کنید . بنابراین تصمیم می گیرید که از سامانه ی ارسال پیام کوتاه برای تبلیغات و پر کردن ساعات خلوت خود استفاده کنید . اکنون با استفاده از این سامانه و ویژگی های آن قادر خواهید بود تا به سرعت پیامکی حاوی یادآوری زمان ملاقات برای مشتریانی که از پیش وقت گرفته اند ارسال نمایید . با ارسال این پیامک ها در مدت کوتاهی مشریانی ثابت پیدا خواهید کرد ومی توانید با روز های بدون مشتری خداحافظی کنید . اکنون زمان تبلیغ برای پر نمودن ساعات خالی در روز می باشد . اکنون یک کلمه ی کلیدی انتخاب می کنید و متنی مانند متن زیر را آماده می سازید :

با ارسال کلمه (Style) به شماره ی ۵۵۶۶۷۶۷۸ از تخفیف ویژه برخوردار شوید .

حالا می توانید در هر زمانی که سالن زیبایی شما ساعات خلوتی را سپری می کرد، با ارسال پیامک بالا به مشتریان خود، تخفیف اختصاصی روز خود را تبلیغ نمایید .

از آنجایی که ۹۰% پیامک ها ظرف ۳ دقیقه خوانده می شوند، مدت زیادی طول نخواهد کشید که صف طولانی از مشریان ثابت شما همراه با دوستانشان در آرایشگاه شما به انتظار خواهند بود . مطمئن باشید که ظرف چند هفته فهرست افرادی که برایشان پیامک ارسال خواهید کرد گسترده تر خواهد شد . پس از مدتی سالن زیبایی شما همیشه پر از مشتری خواهد بود و تعداد قرارهای کنسل شده بسیار کم خواهد شد و مشتری مداری و ارائه ی خدمات شما زبان زد خواهد شد .

مزایا و کاربردهای سامانه پیامک برای سالن های آرایشی
 چرا باید از بازاریابی پیامکی برای سالن های زیبایی استفاده کرد ؟

محبوبیت پیامک :

می توان گفت تقریبا از هر ۵ نفر ۴ نفر از سیستم پیامک جهت برقراری ارتباط با دیگران استفاده می کنند . چرا سالن ها زیبایی با مشتریان خود با این روش ارتباط نداشته باشند ؟ آرایشگاه ها می توانند با استفاده از سامانه ی پیامک با مشتریان خود ( بویژه مشتریان جوان ) در ارتباط باشند . تحقیقات نشان می دهد که در آمریکا ۹۷% از جوانان از پیامک برای برقراری ارتباط استفاده می کنند . در ایران نیز آماری مشابه وجود دارد .

دیده شدن پیامک :

۹۷% از پیامک های تبلیغاتی توسط مخاطبین خوانده می شوند . این در حالی است که تنها ۱۰% از نامه های الکترونیکی حاوی تبلیغات خوانده می شوند . بنابراین، هیچ روش بهتری برای دسترسی آسان به مخاطبان نخواهد بود .

زمان کوتاه :

چه مدت زمانی برای خواندن یک پیامک صرف می شود؟ جواب ساده است، زمانی بسیار کوتاه . از آن جاییکه تلفن همراه وسیله ای کاملا شخصی می باشد، آمار نشان می دهد که ۹۰% از پیامک های ارسالی در ۳ دقیقه ی ابتدایی پس از تحویل خوانده می شوند . این سرعت به شما این امکان را می دهد تا مشتریان خود را در زمانی که می خواهید به سالن های زیبایی خود بکشانید .

صمیمیت :

چرا افراد پیامک هایی که دریافت می کنند را ظرف مدت کوتاهی می خوانند ؟ همانطور که گفته شد، تلفن همراه وسیله ای شخصی است بنابراین بیشتر پیامک هایی که دریافت می کنند از جانب فامیل، دوستان نزدیک و همکاران می باشد . هنگامی که مشتری می پذیرد که پیامک های یک سالن زیبایی را دریافت نماید، بهتر است که مانند یک دوست با آنها برخورد شود و فضای سرد تجاری صمیمانه و گرم تر باشد.

دسترسی همیشگی :

با استفاده از بازاریابی پیامکی، سالن های زیبایی می توانند در هر مکان و در هر زمان به مشتریان خود دسترسی داشته باشند زیرا افراد، همیشه موبایل های خود را به همراه دارند . تحقیقات نشان می دهد که ۹۰% از جوانان در سراسر جهان شب ها نیز با تلفن همراه خود می خوابند . بر خلاف کوپن ها و تراکت های تبلیغاتی کاغذی، مشتریان آرایشگاه ها در هر کجا که باشند پیامک تبلیغاتی سالن زیبایی خود را به همراه خواهند داشت . این پیامک در تلفن همراه آن ها ذخیره خواهد شد و در هر زمان و در هر مکانی که بخواهند در دسترس آن هاست .

هزینه ی بسیار کم :

در مقایسه با هر نوع شیوه ی تبلیغ و اطلاع رسانی ، تبلیغات پیامکی کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد . مطمئنا هزینه ی پرداخت چند ریال برای هر پیامک ، در برابر میزان مبلغ دریافتی از هر مشتری سالن زیبایی در ازای ارائه ی خدمات قابل مقایسه نخواهد بود .

رضایت مردمی :

تبلیغات پیامکی درست در خلاف جهت ایمیل های تبلیغاتی عمل می کند . تبلیغات پیامکی تنها برای مشتریان سالن زیبایی ارسال خواهند شد که از کسب و کار شما اطلاع دارند و از خدمات شما راضی هستند . ارسال پیامک های اسپم گونه، درست مانند ایمیل های تبلیغاتی آزار دهنده می باشد . به همین دلیل است که پیامک های ارسالی شما بسیار موثر است، زیرا مشتریان شما منتظر دریافت آن ها هستند.

یک سالن زیبایی و آرایشی چه پیامک هایی را باید ارسال نماید ؟

شاید اکنون این سوال برایتان مطرح شده که یک سالن آرایشی چه پیامک هایی را می تواند ارسال کند . در زیر تعدادی از روش های ارسال پیامک یک سالن زیبایی و آرایشی برای مشتریان آورده شده است . از این لیست می توانید به عنوان یک راهنما استفاده نمایید اما نباید از خلاقیت بترسید .

یاد آوری قرار ملاقات :

با یادآوری قرار ملاقات مشتریان، صاحبان سالن های زیبایی می توانند مطمئن باشند که مشتریانشان به موقع در سالن حاضر می شوند و ساعتی بدون مشتری را سپری نخواهند نمود . حتی صاحبان این سالن ها میتوانند با استفاده از اپلیکیشن های Calender پیامک های خود را برای ارسال زمانبندی کنند .

سالن زیبایی قو – ۲۵ آذر – سه شنبه ساعت ۴ بعد از ظهر . برای تایید وقت ملاقات شماره ۱، برای لغو قرار ملاقات شماره ۲ و برای تغییر زمان ملاقات شماره ۳ را ارسال نمایید .

کوپن های تخفیف :

ارائه کوپن های تخفیف به مشتریان سالن های زیبایی می تواند تعداد بسیار زیادی افراد را به این سالن ها بکشاند . یادمان باشد که مشتریان آرایشگاه ها با افراد دیگری نیز در ارتباط هستند و رضایت آن ها بهترین تبلیغ برای یک سالن آرایشی می باشد .

فقط امروز! ماساژ سوئدی رایگان برای مشتریان – سالن زیبایی قو

رویداد ها :

برگزاری رویدادهای جدید مانند راه اندازی امکاناتی جدید و یا استفاده از یک محصول معتبر آرایشی در سالن زیبایی می تواند توجه مشتریان علاقه مند را جلب نماید . سالن های زیبایی و آرایشی می توانند با ارسال پیامک هایی حاوی جدیدترین اخبار و رویداد ها به مشتریان خود مطمئن باشند که عده ی زیادی از برگزاری این رویداد ها استقبال می کنند .

سالن زیبایی قو – معرفی جدیدترین محصولات آرایشی DR.Linn در سمینار رایگان – ۲۵ آذر ماه – ساعت ۲ بعد از ظهر

نکات آرایشی و زیبایی :

سالن های زیبایی و آرایشی می توانند با ارسال هفتگی نکات آرایشی و زیبایی از طریق پیامک، نظر مثبت مشتریان خود را جلب نمایند و آن ها را از میزان تخصص خود آگاه سازند .

برای اینکه مژه ها بلند و پر جلوه کند، از ریمل های دو سره استفاده کنید – سالن زیبایی قو

***نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

آخرین مقالات / وبلاگ

جهت مشاهده تمام مقالات و اخبار مای پیامک همین حالا اینجا کلیک نمایید
کسب در امد از اینترنت تضمین شده و مدام العمر با پشتیبانی تلفنی۱۲ شهریور ۱۳۹۷ پیامک و نقش آن در سالن های زیبایی۲۳ دی ۱۳۹۳ سامانه پیامک در اختیار کافی شاپ ها۰۳ دی ۱۳۹۳ پنل پیامک در چه زمینه هایی کاربرد دارد ؟؟۲۹ آذر ۱۳۹۳ نقش پیامک در جذب کاربران جوان barclays premier league livescore (80)۲۵ خرداد ۱۳۹۱